DZIECI Z ORZECZENIEM BEZPŁATNIE

Poznaj nas

about

Witamy na naszej stronie :)

Jest nam niezmiernie miło, że zainteresowaliście się Państwo naszymi placówkami.

Nasze oddziały czynne są od pn. - pt. w godzinach 6:30 - 17:00

Żłobek przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1,5 - 2,5 roku.

Przedszkolaki od 2,5 do 7lat, które w grupie będą rozwijały swoje umiejętności, zdobywały wiedzę, dojrzewały emocjonalnie.

W naszych placówkach dzieci mają zapewnione zdrowe posiłki przygotowywane codziennie na miejscu ze świeżych produktów.

Przedszkola zapewniają grupy integracyjne, po to aby zapewnić prawidłowy rozwój dzieci z potrzebami a tym samym uczyć dzieci tolerancji i szacunku do drugiego człowieka. W naszych Placówkach grupy nie przekraczają 12 osób. Ograniczenia te pozwalają zapewnić bardzo dobre warunki do właściwej opieki i edukacji dla Państwa dzieci.

Wspieramy dzieci z trudnościami oraz zapewniamy zajęcia specjalistyczne. Realizujemy orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Prowadzimy zajęcia z integracji sensorycznej, zajęcia logopedyczne, zajęcia z psychologiem oraz zajęcia rewalidacyjne. Współpracujemy z szeregiem specjalistów realizujących zalecenia Poradni.

DZIECI Z ORZECZENIEM BEZPŁATNIE !!!

W ramach czesnego prowadzone są zajęcia:

• j.angielski
  • j.niemiecki
  • gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
  • ruchowe
  • umuzykalniające
  • artystyczne
  • inscenizowanie baśni i bajek
  • samodzielne wypieki bułek, pizzy
  • sensoplastyka
  • zaj,sportowe